Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Zarejestruj się i odbierz
BON na 10 zł*
* Wysyłka bonu może potrwać do 48 godzin. W razie nie otrzymania bonu po tym czasie, prosimy o sprawdzenie folderu "spam". Bon można wykorzystać na wszystkie produkty nie objęte promocją dostępne na swiatziol.com.pl. Jeden klient może wykorzystać podany kod bonu tylko raz. Minimalna wartość zamówienia, w celu wykorzystania bonu, to 100 PLN.

Formy płatności i sposób dostawy

Akceptujemy płatności kartą kredytową
Zapłaty dokonujesz online kartą kredytową. Płatność kartą jest bezpieczna dzięki silnemu szyfrowaniu (SSL 128bit). Po dokonaniu płatności, towar dostarczamy wskazanym przez Ciebie sposobem.

Akceptujemy płatności za pobraniem
Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki.

Akceptujemy płatności przelewem
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Akceptujemy płatności poprzez Dotpay.pl
Akceptujemy płatności, dokonywane za pośrednictwem serwisu
Dotpay.pl. Płatności dokonujesz za pomocą specjalnego formularza, dostępnego na stronie sklepowej po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.


Darmowa przesyłka
Gratisowa przesyłka (Poczta Polska) obowiązuje przy zamówieniu powyżej 200zł i płatności przelewem (promocja nie dotyczy indywidualnie udzielanych upustów) 
 

Dostępne sposoby dostawy :
  Zapłata u doręczyciela (do 0.5kg)Poczta/kurier  12,50zł/17,50zł
  Odbiór w sklepie 0.00 zł
  Dowolny przelew na konto (do 5kg) poczta/kurier (do30kg) 9zł/14zł